NEVADA

Regulamin

 

Zasady rezerwacji/ Regulamin

Pobyt w domkach Nevada jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją obowiązującego  regulaminu pobytu (dostępny w każdym domku).

 1. Wstępnej rezerwacji można dokonać telefonicznie pod nr tel.609228199 lub 721555005 oraz mailowo: domkinevada@interia.pl
 2. Rezerwacja jest ważna po wpłacie na konto podane przez właścicieli ustalonego zadatku w wysokości 30% kwoty za rezerwowany pobyt, w terminie 2 dni od dnia dokonania rezerwacji wstępnej. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku odwołania rezerwacji. W przypadku braku wpłaty rezerwacja zostanie anulowana.
 3. Pozostałą kwotę należną za zarezerwowany pobyt wraz z opłatą klimatyczną należy zapłacić przelewem na podany numer konta bankowego przed terminem przyjazdu lub w dniu przyjazdu gotówką. Obiekt nie dysponuje terminalem płatniczym. Przy zameldowaniu należy okazać dowód tożsamości.
 4. Najemcy ponoszą odpowiedzialność finansową za wszelkie uszkodzenia domku i zawartego w nim wyposażenia spowodowane ich działaniem lub osób przebywających w domku i wyrażają zgodę, by wszelkie naprawy były wykonane na ich koszt.
 5. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu a kończy się o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
 6. Parking jest bezpłatny, ogrodzony i niestrzeżony. Wynajmujący nie odpowiada za pojazdy i za wartościowe rzeczy pozostawione przez Najemców w samochodach.
 7. Na terenie Obiektu mogą przebywać wyłącznie osoby zgłoszone w trakcie meldunku. Osoby odwiedzające Gości mogą przebywać na terenie obiektu jedynie za zgodą właścicieli.
 8. W godzinach 23:00 – 6:00 obowiązuje cisza nocna.
 9. Na terenie ośrodka nie przyjmujemy zwierząt.
 10. We wszystkich domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Obowiązuje zakaz rozpalania grilla na tarasie domku. Wypalony żar i popiół, po wystygnięciu należy wyrzucić do czarnego pojemnika.
 11. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku prosimy zgłaszać właścicielom na bieżąco oraz nie próbować żadnych napraw na własną rękę.
 12. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i pieniądze. Wychodząc z domku Goście powinni zamknąć wszystkie okna, wyłączyć wszystkie urządzenia elektryczne i zamknąć drzwi na klucz.
 13. W obiekcie obowiązuje segregacja śmieci. Odpowiednio oznaczone pojemniki znajdują się w wyznaczonej strefie przy bramie wjazdowej.
 14. Dorośli ponoszą całkowitą odpowiedzialność za swoje dzieci i są zobowiązani do opieki nad nimi na terenie ośrodka. Za wszelkie szkody i uszczerbki na zdrowiu dzieci odpowiada opiekun prawny. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za wypadki spowodowane na terenie obiektu.
 15. W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Najemcę kwota za niewykorzystany okres nie podlega zwrotowi.
 16. W przypadku zgubienia klucza do domku najemca zobowiązany będzie do uiszczenia kwoty w wysokości 50 zł.
 17. Chęć rezerwacji łóżeczka turystycznego lub krzesełka do karmienia dla dziecka  prosimy zgłaszać w trakcie rezerwacji.
 18. Wpłata zadatku oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu.

ADRES

ul. Wczasowa 9
76-153 Darłówko

© 2024 domkinevada.pl

wykonanie:
makaredo.pl